Tallinn, Tulika 15/17, A-korpus, 218

Meie pakutavad
teenused

Õpi sõitma stressivabalt Tallinna Autokoolis JUST DRIVE, me võtame survet maha ja teeme sinu tee juhiloa omandamiseni lihtsaks.

Saage B-kategooria juhiluba kiiresti ja lihtsalt meie probleemivaba teenuse abil.

Algastme libedajaraja riskivältimise harjutused on juhtimistehnika treeningud, mis on suunatud uutele juhtidele

Õppige meie mitteametlikul ja interaktiivsel koolitusel, mis sobib kõigile, kes soovivad olla valmis hädaolukordadeks, kõigest 16 tunni jooksul olulisi esmaabioskusi.

Soovid oma oskusi täiendada? Meie Lõppastme koolitus on ideaalne võimalus õppida ja areneda pingevabas ja stressivaba keskkonnas.

Kui riiklik sõidueksam on kolm korda ebaõnnestunud. Jätkuõppe eesmärk on juhi süvendatud ettevalmistamine (Vähemalt 2 sõidutundi).

Lahendage see probleem lõplikult! Kui õpid autokoolis või oled autokooli lõpetanud aga ikka veel kardad!

B kategooria algasme koolitus

Hankige
oma juhiluba stressivabalt!

Kas tahad saada B kategooria juhiload, et saaksid vabalt sõita oma väikese autoga? Meie pakume sulle kiiret ja mugavat teenust, et saaksid lube taotleda ilma suurema vaevata. Meie kogenud instruktorid aitavad sul omandada vajalikud oskused ja teadmised ning meie sõbralikud töötajad teevad kogu protsessi lihtsaks ja sujuvaks.

jd10

Online - autokool

Õppige
stressivabalt kodus!

e-autokool on kõige lahedam viis sõitma õppida! Unustage igavad vanad autokoolid, e-autokooliga saate õppida omas tempos, mugavalt oma kodus. Meie lõbusad ja interaktiivsed õppetunnid viivad teid kiiresti teele ning meie sõbralikud juhendajad on alati saadaval, et vastata teie küsimustele. Miks siis oodata? Registreeru e-autokooli juba täna ja alusta oma teekonda enesekindlaks ja osavaks juhiks saamiseks!

opi internetis

Esmaabi koolitus 16 tundi

Õppige
elupäästeoskusi Tallinnas!

Esmaabi koolitua 16t on lõbus ja praktiline koolitus, kus õpid, kuidas anda esmaabi erinevates olukordades. Meie kogenud instruktorid õpetavad sulle, kuidas reageerida õnnetustele ja vigastustele ning anda elupäästvat abi. Koolitus kestab 16 tundi ja sisaldab praktilisi harjutusi, rollimänge ja teadmiste kontrolli.

Esmaabi koolitus autokool just drive

Lõppasme koolitus

Lõppastme koolitus -
sõida kindlalt edasi!

Kas soovite viia oma oskused järgmisele tasemele? Lõppjärgus toimuv õpe Eestis valmistab juhte ette ohutuks ja vastutustundlikuks autojuhtimiseks teedel.

Reaktsiooniaeg

Algasme koolitus JÄTKUÕPE

Lisakoolitus
Jätkuõpe

Kui riiklik sõidueksam on kolm korda ebaõnnestunud. Jätkuõppe eesmärk on juhi süvendatud ettevalmistamine

jatkuope1510 1