Tallinn, Tulika 15/17, A-korpus, 218
Koolitus sobib ka relvaloa taotlemiseks.
Esmaabi koolitus 16 tundi
Tere tulemast meie esmaabi koolitusele! Kas oled kunagi olnud olukorras, kus keegi vajab hädasti esmaabi, aga sa ei tea, mida teha? Ära muretse, meie koolitusel õpetame sulle kõike, mida pead teadma, et anda tõhusat esmaabi. See koolitus on ideaalne kõigile, kes soovivad omandada põhilised esmaabi oskused, olgu see siis töökohal, kodus või vabal ajal.
Meie koolitus on lõbus ja interaktiivne ning toimub mugavas keskkonnas. Saad kohtuda teiste entusiastlike inimestega, kes jagavad sinu huvi esmaabi vastu. Oleme loonud lõdvestunud õhkkonna, kus saad küsida küsimusi ja harjutada praktilisi oskusi. Meie kogenud instruktorid on valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi ning tagama, et sa lahkud sellelt koolituselt kindlustundega, et suudad aidata kedagi, kui õnnetus peaks juhtuma.
Liitu meie esmaabi koolitusega ja saa osa praktilisest õppeprogrammist, mis aitab sul omandada vajalikud oskused ja teadmised. Ära jää passiivseks pealtvaatajaks, vaid võta initsiatiiv ja õpi, kuidas reageerida erinevates hädaolukordades. Meie koolitus annab sulle kindlustunde ja teadmised, mis võivad ühel päeval päästa kellegi elu. Ootame sind meie järgmisele koolitusele!
Esmaabi koolitus hõlmab teemasid, nagu haavade, luumurdude, südame- ja hingamisprobleemide, krambihoogude ja muude eluohtlike tingimuste esmaabi andmine. Osalejad õpivad ka kasutama erinevaid esmaabi vahendeid ja tööriistu, nagu näiteks sidemeid, survepadjaid, hingamismaske ja teisi esmaabi seadmeid.
Kui soovite läbi viia 16-tunnise esmaabi koolituse, pöörduge Just Drive autokooli. Meie saame teile anda rohkem teavet koolituse kohta ja aitavad teil selle läbi viia. On oluline, et igaüks oleks valmis esmaabi andma ja selleks on vajalik vähemalt esmaabi põhitõdede olemasolu.
1. Sissejuhatus
Esmaabi olemus
Kannatanu seisundi hindamine
Esmaabi andmise taktika
2. Elustamine
Uppunu elustamine
Elustamine elektriga seotud õnnetuste ja südameinfarkti korral
Võõrkeha eemaldamine hingamisteedest
Esmaabi osutamine ajukahjustuse korral
3. Välised verejooksud ja šokk
Verejooksu peatamise võtted
Šoki olemus ja selle tunnused
4. Haavad
Haavade teke
Sidumise tehnika ja reeglid
Kolmnurkrätiku kasutamine
Praktiliste oskuste omandamine sidumisel
5. Traumad ja luumurrud
Lahtiste ja kinniste luumurdude iseloomustus
Luumurdudega kaasnevad ohud
Liigesetraumad (nihestused, nikastused, põrutused)
6. Mürgistused, söövitused, põletused, külmakahjustused
oskab hinnata kannatanu seisundit ja valida esmaabi andmise taktika;
kasutab õigeid elustamisvõtteid;
peatab verejooksu ja aitab šokis kannatanut;
teab luumurdudega kaasnevaid ohtusid, oskab fikseerida kannatanu liigest;
annab abi mürgistuste, söövituste, põletuste ja külmakahjustuste korral;
arvestab esmaabi andmisel enda ja teiste turvalisusega;