Tallinn, Tulika 15/17, A-korpus, 218

Juhi jätkuõpe stressivabalt!

Jätkuõpe Stressivaba autokoolis JUST DRIVE

Lisakoolitus Jätkuõpe

Kui riiklik sõidueksam on kolm korda ebaõnnestunud. Jätkuõppe eesmärk on juhi süvendatud ettevalmistamine (Vähemalt 2 sõidutundi).

Alates 01.02.2020 peab isik läbima mootorsõidukijuhi koolitaja juures jätkuõppe pärast iga kolmandat mittesooritatud riiklikku sõidueksamit.

Juhi jätkuõpe:
Juhi jätkuõpet viiakse läbi õppesõidu vormis seoses juhtimisõiguse taotleja sõidueksami korduva mittesooritamisega. Jätkuõppe eesmärk on juhi süvendatud ettevalmistamine, tagamaks juhile vajalike teadmiste ja oskuste omandamise.
Pärast iga kolmandat mittesooritatud sõidueksamit peab isik läbima mootorsõidukijuhi koolitaja juures jätkuõppe.

REGISTREERU

Valige endale sobiv õppemeetod
NB! Juhul, kui kinnitus ei saabu sinu e-postile 10 min jooksul, siis: kontrolli SPAM (rämpsposti).
Kausta kinnituse mittesaabumisel, teata sellest koheselt
5070557
Palun lisage oma viimase Transpordiameti sõidueksami aruanne. PDF formaadis:

Lisakoolitus Jätkuõpe

Jätkuõppe sisu määrab koolitaja lähtuvalt sõidueksami mittesooritamise põhjustest. Jätkuõppe minimaalne maht on kaks sõidutundi.
Jätkuõppe läbimist tõendab koolituskursuse tunnistus ning koolitaja elektrooniliselt esitatud andmed liiklusregistris. [RT I, 16.01.2020, 1 – jõust. 01.02.2020] 
Koolituse registreerimise eest tasuda 30 eurot Just Drive OÜ a/a EE981010220123594014 või sularahas.
Maksekorralduse koostamisel märkida saaja nimeks Just Drive OÜ, selgitusse õpilase ees- ja perekonnanimi.
Jatkuõpe õpingukaardi saab kätte aadressil Tulika tn. 15/17, A-korpus, kabinet 218

Küsimuste korral palume võtta ühendust +3725070557 Infotelefon

Mootorsõidukijuhi Just Drive autokooli juures läbiviidud jätkuõpe võib aidata isikul parandada oma sõiduoskust ja teadmisi ning suurendada nende võimalusi edukalt läbida järgmine sõidueksam. Jätkuõpe võib hõlmata nii teoreetilisi kui praktilisi harjutusi, mis aitavad isikul täiendada oma teadmisi ja oskusi mootorsõiduki juhtimisel.

Selle reegli eesmärk on tagada, et mootorsõidukijuhid omavad piisavalt teadmisi ja oskusi, et turvaliselt sõita, ja et nad on valmis vastu võtma ja rakendama liikluses kehtivaid seadusi ja reegleid. Jätkuõpe võib aidata isikul oma teadmisi täiendada, parandada oma enesekindlust juhtimisel ja suurendada oma võimalusi edukalt läbida sõidueksam.

Kursuse maksumus