Autokool JUST DRIVE

STRESSIVABA autokool Tallinnas

  • Autokool Tallinnas Just Drive – Stressivaba autokool Tallinnas, asutati aastal 2010 ja ta omab Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud luba õpetamiseks (Reg.nr 12028274). Koolitus luba nr 7369HTM. Meie kool on “Liikluskoolitajate Liit” liige.

  • Pakkuvad teenuseid: B-kategooria kursused; Libedasõidu koolitus; Esmaabi koolitus; Internetikool; lisa sõidutunnid; Pimedaajal sõidu koolitust; Parkimise koolitus; Individuaalõppe.
  • Meie autokoolis on lisaks põhikoolitusele võimalik saada ka lisatunde, mille hind on sama ja valida Teile sobiva maksmisviisi. Lisaks on Teil võimalik tasuta konsulteerida sõiduõpetajaga autojuhtimise ja „Liiklusseaduse“ teemadel.
Meie Team – see on professionaalsete õpetajate grupp
  • Valides STRESSIVABA autokooli Just Drive Teie teete parima valiku. Autokoolis õppimise ajal saadud teadmised ja oskused on tasakaalus kulutustega ning lõppkokkuvõttes on väiksemad võrreldes teiste autokoolidega. Üheks eeliseks, mida Te saate kasutada, on maksete paindlikkus ja Teile sobiva makseviisi valik. Samas on meil sõbralikud ja asjatundlikud õpetajad, kes oskavad huvitavalt esitada teooriat ja rahulikult õpetada autojuhtimist sõidutundide ajal.
  • ARKi eksamite edukaks sooritamiseks on Teil autokooli lõpetamisel vajalikud sõiduki juhtimise vilumused, oskus adekvaatselt hinnata olukorda sõiduteel ning  hea „Liiklusseaduse“ tundmine.
Õpi autokoolis rõõmuga!

Iga inimene on unikaalne ja tal on omad tugevad ja nõrgad küljed. Tunne rõõmu selle üle, et oled teistsugune kui teised. Õpi ennast tundma hea tujuga ja naerata. Kui lähed õppetundi siis võta naeratus kaasa!