Autokool JUST DRIVE

STRESSIVABA autokool Tallinnas

M1-kategooria sõiduki määramine 100% töösõitudeks e-teeninduses – saab teha sõiduki omanik või vastutav kasutaja. Logige sisse, valige õige roll, vajutage avalehel “Toimingud sõidukitega”, otsige üles vajalik sõiduauto ja avage detailvaade. Valige “Töösõitudeks määramine”, lisage soovitud alguskuupäev ja kinnitage. Ainult töösõitudeks määratud sõidukiga erasõitude lubamiseks valige “Erasõitude lubamine”.

Juht

Juhi alamlehel saate vaadata enda juhtimisõigust tõendavate dokumentide andmeid, taotleda dokumente (juhiluba, juhendaja tunnistust, digitaalse sõidumeeriku juhikaarti jne), registreerida eksamitele.

Juhtimisõigusega seotud e-teenused »

Juhtimisõigus »

 

Sõiduk

Sõiduki alamlehel saate vaadata sõidukite andmeid, vormistada sõiduki ostu-müüki, kustutada sõidukit ajutiselt registrist, kasutajate muutmist, tellida registreerimistunnistust ja –märki jne.

Sõidukite nimekirja »

Sõidukitega tehtud toimingud »

Numbrimärgi tellimine »

Sõiduki taustakontroll

Otsing sõiduki registreerimismärgi järgi – otsingu tulemusena kuvatakse sõiduki andmed ja piirangud.
Otsing sõiduki registreerimismärgi ja VIN-koodi järgi – otsingu tulemusena kuvatakse lisaks sõiduki kasutusajalugu.
Otsing sõiduki VIN-koodi järgi – otsingu tulemusena kuvatakse eelregistreerimises oleva sõiduki staatust ja andmeid.
Kasutatud sõiduki tausta kontrollimisel enne selle soetamist soovitame kasutada otsingut sõiduki registreerimismärgi ja VIN-koodi järgi, kuna siis kontrollitakse nende kokkulangevust sama sõidukiga. Kui andmed ei kuulu samale sõidukile, siis annab päring vastuse „Sisestatud andmetega sõidukit registris ei ole!“ Sõidukite müügikuulutustes on esinenud juhtumeid, kus müüdava sõiduki VIN-koodi asemel on kirja pandud VIN-kood, mis kuulub teisele sama välimusega ja korrektsema ajalooga sõidukile kui see mis müügikuulutuses.

Maantee

Maantee alamlehel saate taotleda eriveoluba suur- ja/või raskevedudele ja vaadata varem väljastatud eriloa andmeid.

Erilubade taotlemine »