Tallinn, Tulika 15/17, A-korpus, 218

Algastme
sõit pimeda ajal
ja libedasõit

Võimalik läbida alles pärast 26 sõidutunni läbimist. Koolituse saab läbida reaalses keskkonnas või simulaatoril. Koolituse kuupäeva saab valida registreerimise ajal.

Pimeda ajal sõiduki juhtimise kursus vastavalt riiklikule õppekavale sisaldab:

  • teooriaõpe (45 min)
  • praktika (45 min).

Algastme pimeda aja koolitus on mõeldud neile, kes on alles alustanud juhtimist ja soovivad parandada oma sõiduoskust pimedas. Pimedas sõitmine võib olla erinev ja võib tekitada ohtlikke olukordi, eriti algajatele juhtidele, seetõttu on oluline, et nad oleksid valmis pimedas sõitma.

 

Algastme pimeda aja koolitus võib sisaldada teoreetilist ja praktilist täiendõpet, mis aitab juhtidel mõista pimedas sõitmisega seotud eripärasid ja parandada nende sõiduoskust pimedas. Koolitus võib hõlmata harjutusi nagu pimedas sõitmine erinevates teedel, kogemuste jagamine pimedas sõitmisest ja erinevate tingimuste simuleerimine pimedas sõitmisel.

Kui soovite läbi viia algastme pimeda aja koolituse, pöörduge Just Drive autokooli. Meie saame teile anda rohkem teavet koolituse kohta ja aitavad teil selle läbi viia. Pimedas sõitmine võib olla keeruline, kuid algastme pimeda aja koolitus aitab teil oma oskusi ja teadmisi parandada ning paremini sõita.

Registreerimine

NB! PALUN KONTROLLIGE KA SPAM / RÄMPSPOSTI KAUSTA, KUHU VÕIVAD KIRJAD / ARVED SATTUDA
Valige endale sobiv õppemeetod NB! Juhul, kui kinnitus ei saabu sinu e-postile 10 min jooksul, siis: kontrolli SPAM (rämpsposti). Kausta kinnituse mittesaabumisel, teata sellest koheselt 5070557